PARTNERSELECTrelatiebemiddeling

 

"Een goede stap naar een (nieuwe) relatie"

nieuws

Relatiebemiddeling Nieuws

Op de hoogte

Het laatste nieuws op het gebied van dating, alleenstaanden en relatiebemiddeling.

Zoekt u een partner?

Relatiebureau PartnerSelect: relatiebemiddeling voor mensen die een vaste relatie zoeken en niet een losse date!

PartnerSelect Nieuws

PartnerSelect Nieuws

Slechte zomer, veel inschrijvers

  • Auteur:
    J.W.M. van Leeuwen
  • Bron:
    PartnerSelect
  • Datum:
    29 september 2007

De zomer van 2007 is alweer bijna afgelopen. Ondanks dat er elk jaar weer nieuwe records worden gebroken met betrekking tot het weer, wordt de afgelopen zomer door veel mensen als "slecht" ervaren.

Gelukkig is de zomer niet slecht geweest voor PartnerSelect en de mensen die bij PartnerSelect staan ingeschreven. In de maanden juni, juli en augustus zijn er gemiddeld 30% meer nieuwe mensen ingeschreven bij PartnerSelect.

De toename van het aantal inschrijvers heeft echter niet alleen maar te maken met het weer. De zomeractie en de verbeterde dienstverlening zullen ook zeer hebben bijgedragen aan de sterke toename ten opzichte van vorig jaar.