Wandeling Bloemendaal (40-55 jaar)

stel wandelend door de natuur

Wandelen & Ontmoeten!

Samen wandelen in een prachtig natuurgebied. Met singles van jouw eigen leeftijd. Gezellig onderweg lunchen met uitzicht op zee en volop de gelegenheid om elkaar écht te leren kennen. Dat zijn de ingrediënten voor de SinglesWandeling in Bloemendaal op zaterdag 17 mei a.s. Iets voor jou? Loop dan gezellig mee!

Niet de eindstreep telt, maar de gezellige stappen die we samen zetten.

Het programma

’s Ochtends verzamelen we bij Loetje Overveen, waar we starten met koffie of thee en iets lekkers. Rond 10.15 uur maken we rustig kennis met elkaar, en zodra iedereen van de koffie heeft genoten, beginnen we aan de wandeling.

De exacte route houden we nog even als verrassing, maar één ding is zeker: we wandelen door een prachtig gebied met duinen en groene bossen. In deze tijd van het jaar staat de natuur volop in bloei: jonge blaadjes, bloeiende struiken, het gezang van vogels en de frisse geuren van de lente begeleiden ons onderweg.

Halverwege de wandeling pauzeren we voor een heerlijke lunch. Daarna vervolgen we de route en wandelen we terug naar ons startpunt. In totaal leggen we ongeveer 13 kilometer af, in een ontspannen tempo. Een gemiddelde conditie is dus noodzakelijk. Rond 16.00 uur zijn we weer terug bij het startpunt.

Compleet verzorgd

Deelnemen aan de Singles Wandeling kan zonder zorgen. De dag is compleet verzorgd. Koffie (met wat lekkers) en een heerlijke lunch (incl. drinken). Wij van PartnerSelect wandelen mee om het geheel in goede banen te leiden en de kennismakingen te versoepelen.

Kosten

De kosten voor het event zijn 57 euro. Wanneer je geen betalend lid van de matching van PartnerSelect bent, is er een toeslag van 12,95 euro.

Naast veel kennismakingen tijdens een mooie dag, mag je hier onze inzet voor verwachten en zijn koffie, thee en de lunch met drinken inclusief.

Soepel annuleringsbeleid

Zonder zorgen kun je je aanmelden, want je kunt zonder opgaaf van reden tot 14 dagen voor de aanvang van de activiteit de aanmelding annuleren. Je betaalt bij annulering dan alleen  12,95 euro administratiekosten. 

Veel gestelde vragen

We wandelen in totaal ongeveer 13 kilometer, verdeeld over twee gedeeltes. We lopen in een rustig tempo, zodat er genoeg tijd is om te genieten van de natuur én om onderweg leuke gesprekken te voeren.

Nee hoor, iedereen met een gemiddelde basisconditie kan mee. We wandelen over goed begaanbare paden door duinen en bossen. Goede wandelschoenen zijn wel aan te raden.

We streven naar een gelijke man/vrouw verdeling.  De man/vrouw verhouding zal hierbij respectievelijk maximaal 40/60 of 60/40 zijn. En natuurlijk gaan we voor 50/50.

Nee, dit is niet nodig. Ongeveer 80 procent van de deelnemers zal niet ingeschreven staan. De meeste mensen komen overigens alleen en voor de eerste keer. Voor hen zal het net zo spannend zijn als voor jou.

Ja, dit mag. Binnen enige marge gaat het erom bij welke leeftijd je je thuis voelt.

Een beetje regen houdt ons niet tegen! We houden de voorspellingen natuurlijk in de gaten en zorgen dat er altijd een fijne lunchplek is. Alleen bij extreem slecht weer verplaatsen we het evenement; deelnemers worden hierover tijdig geïnformeerd.

Vragen?

Heb je vragen over deze activiteit? Neem gerust contact met ons op via: info@partnerselect.net of 088-1997000. We staan je graag te woord!

Aanmelden

Datum: 17-05-2025 10:00
Locatie: Bloemendaal
Beschikbaarheid mannen: Beschikbaar
Beschikbaarheid vrouwen: Beschikbaar
Kosten activiteit: €57,00
Toeslag niet leden: €12,95

Benieuwd naar al onze single activiteiten?

Scroll naar boven